Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 čo vlastne tieto tými znamenajú

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Lenin [S.E.I]
desátník
desátník
Lenin [S.E.I]


Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Bydliště : Partyzánské bunkre
Registration date : 11. 08. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty12/8/2006, 18:18

len taká maličká otázka... čo vlastne znamenajú tie skupiny (teamy ) a k čomu mi to môže byť prospešné ?
Návrat nahoru Goto down
Ragnar [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Ragnar [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 434
Age : 32
Bydliště : Slupka od bananu
Registration date : 24. 01. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty12/8/2006, 18:59

No, jestli sem tvoji otazku spravne pochopil, tak jsou tu proto, ze lolforum je dvou najednou. (231.GJB a PPK)


Naposledy upravil dne 12/8/2006, 19:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lenin [S.E.I]
desátník
desátník
Lenin [S.E.I]


Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Bydliště : Partyzánské bunkre
Registration date : 11. 08. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty12/8/2006, 19:19

Ragnar [231.GJB] napsal:
No, jestli sem tvoji otazku spravne pochopil, tak jsou tu proto, ze lolforum je nekolika tymu najednou. (231.GJB, PPK, ASK)
já len preto že niekde som sa tu dočítal (tiež sa to niekto vypitoval) že mi tie tými k niečomu budú dobé
Návrat nahoru Goto down
SnouMan
Gold Member
Gold Member
SnouMan


Poeet p?íspivku : 340
Registration date : 02. 01. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty12/8/2006, 20:28

Toto vlákno je pro týmy které nejsou oficiálně zařazeni a chtěli by si třeba tady dohodnout nějaký termín nebo cokoliv jiného, prostě pro organizaci lidí kteří nejsou v týmu PPK nebo GJB (není to diskriminace, až někdo oficiálně založí
Návrat nahoru Goto down
http://www.asov.wz.cz
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty12/8/2006, 20:33

Lenin [S.E.I] napsal:
Ragnar [231.GJB] napsal:
No, jestli sem tvoji otazku spravne pochopil, tak jsou tu proto, ze lolforum je nekolika tymu najednou. (231.GJB, PPK, ASK)
já len preto že niekde som sa tu dočítal (tiež sa to niekto vypitoval) že mi tie tými k niečomu budú dobé

Pokud myslíš uživatelské skupiny, tak potom možná, až náš webmástr postoupí o další zkušenostní level ve vývoji a programování webstránek, tak možná budou různé výhody, jako obrázek týmu atd.
Jinak zbytečný, jen ty týmy v [***] jsou pro snadnější rozlešení, kdo od koho je...
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
SnouMan
Gold Member
Gold Member
SnouMan


Poeet p?íspivku : 340
Registration date : 02. 01. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty12/8/2006, 20:36

Nech si připomínky proč bych to měl dělat já? Zní to blbě vim to, ale už jsme se o tom bavili pošlete mi někdo obrázek v rzumným rozměru a požadavky kdo to vše bude mít atd. a není to problém. Já vám nebudu schánět žádnou grafiku pak budu poslouchat kecy že se nelíbí... Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.asov.wz.cz
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty12/8/2006, 20:39

Mě je to jedno, já jsem spokojenej tak jak to je, jenom sem línej na odstraňování blbých keců... Lenina spíš utřu, než že se budu mazat s dylýtem Smile
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
Lenin [S.E.I]
desátník
desátník
Lenin [S.E.I]


Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Bydliště : Partyzánské bunkre
Registration date : 11. 08. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty12/8/2006, 21:20

Bludra [231.GJB] napsal:
Mě je to jedno, já jsem spokojenej tak jak to je, jenom sem línej na odstraňování blbých keců... Lenina spíš utřu, než že se budu mazat s dylýtem Smile
Čo, vy ma chcete zmazať ? Smile och néééééééééééééééééééé

ale vážne, ak tu robím bordel alebo problémi tak stačí len ihneď poslať SS a upozorniť ma...oki?
Návrat nahoru Goto down
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty12/8/2006, 23:07

tady zadny blaznivy SS nejsou my napodobujem soucasnou nemeckou armadu a takovehle debylyty nas nezajimaj a jestli jo tak jenom proto ze nas zajima jake to tehdy bylo a od kud si vlastne

Vždyť nic takovýho nepsal Laughing <<<edited by SnouMan>>>
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Lenin [S.E.I]
desátník
desátník
Lenin [S.E.I]


Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Bydliště : Partyzánské bunkre
Registration date : 11. 08. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty13/8/2006, 10:10

kruta[231.GJB] napsal:
tady zadny blaznivy SS nejsou my napodobujem soucasnou nemeckou armadu a takovehle debylyty nas nezajimaj a jestli jo tak jenom proto ze nas zajima jake to tehdy bylo a od kud si vlastne
SS známená Soukromá Správa,nič nebolo myslené na nemcoch, predsa sa nebudú spory riešiť na verejnosti, upozornenia sa píšu správou, báne...! Cool
Návrat nahoru Goto down
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty13/8/2006, 21:53

aha tak to se VELMI HLUBOCE OMLOUVAM JA TO POCHOPIL JINAC TAKZE SE TIMTO VSEM OMLOUVAM
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Lenin [S.E.I]
desátník
desátník
Lenin [S.E.I]


Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Bydliště : Partyzánské bunkre
Registration date : 11. 08. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty13/8/2006, 22:06

kruta[231.GJB] napsal:
aha tak to se VELMI HLUBOCE OMLOUVAM JA TO POCHOPIL JINAC TAKZE SE TIMTO VSEM OMLOUVAM

Nič sa nestalo... Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty13/8/2006, 22:09

ze ktereho mesta jsi. ja mam pribuzne v Topoľčanoch a znam to i v Podhájské a na Duchoňke.a videl sem i kostel na kterem se podilel financne i hokelista Satan je to zajimava moderni stavba na to ze to je kostel
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Lenin [S.E.I]
desátník
desátník
Lenin [S.E.I]


Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Bydliště : Partyzánské bunkre
Registration date : 11. 08. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty13/8/2006, 22:12

kruta[231.GJB] napsal:
ze ktereho mesta jsi. ja mam pribuzne v Topoľčanoch a znam to i v Podhájské
Veĺké Ripňany...to je južne od Topolčian a je to medzi Pieštanmi a Topolčanmi, ...hladaj Radošinu, tam okolo
Návrat nahoru Goto down
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty13/8/2006, 22:18

tak to az pojedu v zari do topolcan tak si vezmu gun a nebo se aspon seznamime rad poznam nove softaky.TAK A UZ NIC DNES NENAPISU NEBO UDELAM BORDEL
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Lenin [S.E.I]
desátník
desátník
Lenin [S.E.I]


Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Bydliště : Partyzánské bunkre
Registration date : 11. 08. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty13/8/2006, 22:22

kruta[231.GJB] napsal:
tak to az pojedu v zari do topolcan tak si vezmu gun a nebo se aspon seznamime rad poznam nove softaky.TAK A UZ NIC DNES NENAPISU NEBO UDELAM BORDEL

Souhlas, já si idem zahrať Americas Army! Very Happy Very Happy konečne som to dosťahoval!!!
Návrat nahoru Goto down
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty13/8/2006, 22:50

kruta[231.GJB] napsal:
ze ktereho mesta jsi. ja mam pribuzne v Topoľčanoch a znam to i v Podhájské a na Duchoňke.a videl sem i kostel na kterem se podilel financne i hokelista Satan je to zajimava moderni stavba na to ze to je kostel

"Moderní" a "Kostel" je chujovina.
Berte to jako subjektivní názor, ale pro mně existují jen dva druhy kostelů - Gotický a hnusný.
Většina moderních vypadá buď jako zamrzlý flusy nebo zbořeniště...
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty13/8/2006, 22:57

tento ma vez tvaru hubene vysoke pyramidy a je myslim proskleny a na spicce ma kriz,a za vezi ma klasiky tokovou tu pristavbu bylo to zajimavy i kdyz nehezky
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Sponsored content





čo vlastne tieto tými znamenajú Empty
PříspěvekPředmět: Re: čo vlastne tieto tými znamenajú   čo vlastne tieto tými znamenajú Empty

Návrat nahoru Goto down
 
čo vlastne tieto tými znamenajú
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: TEAMY :: Nezařazení-
Přejdi na: