Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 12.8 minice Na Macelaku-Bunkr

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty
PříspěvekPředmět: 12.8 minice Na Macelaku-Bunkr   12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty12/8/2006, 23:37

dne 12.8 sme se sesli v hojnem poctu 5 lidi ano ctete dobre 5 lidi.sesli sme se jako vzdy abychom vymysleli kam vyrazime hrat v 5 lidech nakonec sme se schodli ze pujdem na jeden kopec kde se nachazi i bunkr.v takto hojnem poctu se tam hralo skvele.
muj prvy zasah patril HoHovi a byl sem velmi zakerny nebot me vubec nevidel ve krovi a beda me pak vykropil temer naslepo.Po druhe jsem vylezl na nejvysi strom u bunkr a zacal snajpit opet sem sejmul HoHa a tentokrat vsivak jeden nevedel odkud sem ho dostal na toz aby vedel kdo ho trefil(musim se ale priznat ze me taky 1 trefil) Crying or Very sad No a podruhe jsem trefil prozmenu bedu ze stromu a taky nevedel do posledni chvile nez sem promluvil.trefil me 2 Elise a mozna Malina ale to nevim jiste.Byla tam opet velka prdel opet az do konce cheers




Jo akce byla super, ale přestáváme tomu řikat airsofta začínáme tomu řikat pejntbol protože nás nebaví military a jsme nadržení jak malí kluci na každý další frag. Pro přístě už mám připravenou super nadupanou zbran kterou vás rozemelu. Protože to jak jsem je všecky vykropil mi nestačilo chci být nejlepší, ani mi nejde o to jak bych třeba přežil v přírodě, nebo jestli bych uměl ošetřit raněného ale prostě mi jde jen o to abych měl největší "score" Laughing Laughing Do háje nepřipadá vám to taky jako kdyby se kruta chtěl prostě jen tak vytáhnout a né zhodnotit jaká byla akce? Článek o akci si představuju trochu jinak, třeba počasí... podmínky pro hru... jak jsme si to užili..... zajímavé momenty a ne Já jsem nejlepší a bůh ví co ještě všechno. Když už by si sem chtěl psát kdo měl kolik zásahů tak aspon vipiš každého a né sebe protožee jiný pisatel který by dokázal napsat lépe hodnocení akce by to určitě nepsal, nebo by ho naopak mrzelo že si nenapsal kolik lidí sundal Wink . Měl by se zamyslet nad tím jak tvůj příspěvěk dává nechtuně najevo že chodíš na soft jen pro to aby si sundal co nejvíc lidí a pak aby si je tady před všema veřejně zesměšnil (myslim že to tak vypadá). Jestli vám to přijde normální tak se omlouvám ale bojím se oapku

<<<edited by SnouMan>>>
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty
PříspěvekPředmět: Re: 12.8 minice Na Macelaku-Bunkr   12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty13/8/2006, 11:41

Ano. Dojeli jsme na smluvené místo, tam jsem otevřel lahváče a s hrůzou zjistil, že nás je pět. Obvolali jsme tedy všechny hráče, na které jsme měli číslo a věděli, že můžou přijít... Neúspěšně. Nakonec jsme se vydali na Macelák, s tím, že se tam bude hrát líp, než na Rusavkách.
Pravda, hrálo. Hrálo se 3v2, ti tři byli většinou Elise, Malina a Hoho. Později jsme si i prohodili hráče.
Útočilo se vždy na bunkr, a na útočníky vždy čekalo nějaké překvápko. Třeba když jsem já a Hoho čekali v křoví, takticky nechávali zchladnout protivníka a potom se rozhodli prolézt přímo k bunkru. Já jsem vylezl z křoví po čtyrech, zvedl hlavu a uviděl jen postavu v Desert maskáčích s povědomou trubkovitou hlavní, jak skrz puškohled zírá na mojí hlavu.
Se slovy : "Zalez zalez, je tam a míří na mně!!!" jsem skočil na Hoha, a vůbec jsme si to neužili, protože v boji na lásku není čas.
Potom jsme to obešli úplně bokem, při kterémž manévru Hoho kdesi vytratil z pouzdra svůj (půjčený, nadvakráte) Glock 34, a zase ho našel. Došli jsme k bunkru, tam Hoho takřka okamžitě zaklepal bačkorama a zůsta jsem na to sám. Vzhledem k tomu, že mi začínal docházet adrenalin, kafe neúčinkovalo a pivo mi zastíralo mysl, rozhodl jsem se k zoufalému kroku. Zařval jsem : "Geroniimóóóóóó!!!!", rozběhl se dopředu, vykropil úplně prázdné křoví a dostal to od Krůty, schovaného na stromě.
Po skončení jsme se dohodli, že půjdeme do hospody "U Mlejna". Tož jsme si dali pár lahváčů, odrazili útok ožralého slovenského makačenka a potom se odebrali domů (na špeka).
Pod mostem seděly dvě holky. Navštívili jsme je tedy, a dozvěděli se, že by také rády hrály soft. Nu což. Kontakt máme a sned je někdy uvidíme při akci Smile
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty
PříspěvekPředmět: Re: 12.8 minice Na Macelaku-Bunkr   12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty13/8/2006, 22:01

mozna ze to tak snoumene vypadalo ze se chci vytahnout ale opak je z casti pravdou i kdyz tu radost mam ze jsem zakerne trefil nepritele ktery je zkusenejsi vic nez ja ,a nerikej mi ze si nikdy nemel radost ze si trefil nekoho lepsiho.
a ta akce byla samosrejme skvela jako kazda jina
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
P@vlos
nadpraporčík
nadpraporčík
P@vlos


Poeet p?íspivku : 405
Age : 34
Registration date : 13. 02. 06

12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty
PříspěvekPředmět: Re: 12.8 minice Na Macelaku-Bunkr   12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty13/8/2006, 22:23

To ja mel taky radost kdyz sem si dal dost fragu ve zlonicich ale aspon sem nepsal podrobnosti kolik sem dal presne fragu kolik daly fragu spoluhraci a protivnici.
Snouman to napsal dobre GOOD....
Návrat nahoru Goto down
http://pavel241.rajce.idnes.cz/
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty
PříspěvekPředmět: Re: 12.8 minice Na Macelaku-Bunkr   12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty13/8/2006, 22:26

na ty holky mam kontakt takze je budu moct kdykoliv vytahnou na soft
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Elise
svobodník
svobodník
Elise


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 12. 05. 06

12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty
PříspěvekPředmět: Re: 12.8 minice Na Macelaku-Bunkr   12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty17/8/2006, 19:15

Jo, bylo to fajn. Z tech momentů který se mi fakt moc libily bych vybral asi posledni hru, kdy jsem Krutovi pújčil svou karabinu a jal se lákat nepřítele před jeho mířidla Smile Béďa po mě šel jak slepice po flusu. Děkovat, že jsem to od jeho Alenky nedostal, jsem mohl jen vysoké trávě a hustému křoví. Prudil jsem takřka naslepo s Krůtovou manuální MP5kou. Říkal jsem si: "Jen ještě jeden výstřel a musim zmizet, jinak na mě naběhne a vykropí mě..." Poslední výstřel a úprk hustým bodavým křovím na druhou stranu bunkru. Pomalu a potichu přes nekrytý prostor vrcholu bunkru. Nikdo tam není. Báječná příležitost Béďu překvapit. Neví o mě. V tu chvíli se Béďa zvednul a s výkřikem "Geronimooooo" mi proběhl před očima. "Běží mě vykropit. Já tam nejsem. Dám ho zezadu Very Happy" pomyslel jsem si a vystartoval z prudkého srázu za ním. Podklouzla mi noha Tři krátké dávky z Alenky a dva osamělé výstřely z mé Mk1 Tactical carabine. Dopadl jsem na ruce a obličej. Prostě strašlivá krysa. A rychle se odplazil do krytu, ale to už jsem viděl Béďu s rukama nad hlavou a krůtu, jak se mu ze stromu směje Very Happy Krůta odvedl výtečnou práci. Byl za to odměněn telefonním číslem jedné slečny, kterou jsme potkali u řeky, kam jsme se šli po akci a po hospodě svorně zkouřit...

Na akci se mi nejvíc libila souhra mezi jednotlivými hráči. Ať to bylo při honu na Krůtu, který nás jako poslední útočník ostřeloval z vysoké trávy, nebo při Béďově poslední smrti, kdy ho Krůta mistrně odstřelil.

Btw. Jsem zvědavej, kdy si s nama pudou ty holky zahrat. Zase budeme mit kvalitni rukojmi Muhehehe, ale zachranovat je bude Kruta Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty
PříspěvekPředmět: Re: 12.8 minice Na Macelaku-Bunkr   12.8 minice Na Macelaku-Bunkr Empty

Návrat nahoru Goto down
 
12.8 minice Na Macelaku-Bunkr
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Minice 2_7_06
» 26. srpna 2006 Minice
» 12.8. 06 Minice
» 17.6. Minice
» Minice 27.2 utery

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Pokec :: Zážitky z akcí...-
Přejdi na: