Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Prodam

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
KSK_Denny




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 15. 08. 06

Prodam Empty
PříspěvekPředmět: Prodam   Prodam Empty15/8/2006, 11:37

Ahoj lidicky,mam tady par vecicek na prodej,a docela bych se toho potreboval zbavit jelikozjsem zkoncil s airsoftem,byl jsem u KSK a mam nektere docela zajimave veci,mam tu na prodej:2 takticke vesty,nejake cutory,helmu,takticke bryle,kver XM177E2 s 2 zasobniky a kolimatorem ve velmi dobrem stavu,takticke nozni pouzdro na beretu m92f,vse je bud v cernem a nebo v BW,prosim pisnete na moje ICQ 347559005 a je se vam urcite ozvu,jsem z kralup,ukazu a nebo poslu fotky,DIK
Návrat nahoru Goto down
Lenin [S.E.I]
desátník
desátník
Lenin [S.E.I]


Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Bydliště : Partyzánské bunkre
Registration date : 11. 08. 06

Prodam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodam   Prodam Empty15/8/2006, 17:53

KSK_Denny napsal:
Ahoj lidicky,mam tady par vecicek na prodej,a docela bych se toho potreboval zbavit jelikozjsem zkoncil s airsoftem,byl jsem u KSK a mam nektere docela zajimave veci,mam tu na prodej:2 takticke vesty,nejake cutory,helmu,takticke bryle,kver XM177E2 s 2 zasobniky a kolimatorem ve velmi dobrem stavu,takticke nozni pouzdro na beretu m92f,vse je bud v cernem a nebo v BW,prosim pisnete na moje ICQ 347559005 a je se vam urcite ozvu,jsem z kralup,ukazu a nebo poslu fotky,DIK

Prečo si skončil s airsoftom?...no nič, to je mimo...
zaujímali by ma tie vesty a ich cena ale hlavne, že či by si neikde nezohnal dve vysielačky alebo PMR stanice za VÝHODNÚ cenu ??
Návrat nahoru Goto down
KSK_Denny




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 15. 08. 06

Prodam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodam   Prodam Empty16/8/2006, 01:28

Lenin [S.E.I] napsal:
KSK_Denny napsal:
Ahoj lidicky,mam tady par vecicek na prodej,a docela bych se toho potreboval zbavit jelikozjsem zkoncil s airsoftem,byl jsem u KSK a mam nektere docela zajimave veci,mam tu na prodej:2 takticke vesty,nejake cutory,helmu,takticke bryle,kver XM177E2 s 2 zasobniky a kolimatorem ve velmi dobrem stavu,takticke nozni pouzdro na beretu m92f,vse je bud v cernem a nebo v BW,prosim pisnete na moje ICQ 347559005 a je se vam urcite ozvu,jsem z kralup,ukazu a nebo poslu fotky,DIK

Prečo si skončil s airsoftom?...no nič, to je mimo...
zaujímali by ma tie vesty a ich cena ale hlavne, že či by si neikde nezohnal dve vysielačky alebo PMR stanice za VÝHODNÚ cenu ??

NEbyl na to cas a ja jsem se vrhnul do noveho projektu,hraju v jedne kapele,ty vesty by bylo nejlepsi poslat ti fotky,tag me kontaktuj na ICQ a ja ti dam vedet vse o nich,zatim se mej,jinak jedna je uple zakladni od miltecu a za tu bych chtel tag 300 a pak mam jednu a ta je obdoba nosneho systemu s malou polni je na ni cutora a jeste jedno pouzdro ktere neni v zakladu,tag za tu bych chtel 800,-
Návrat nahoru Goto down
Jaroslav Hadraba [ASK]
Vojín
Vojín
Jaroslav Hadraba [ASK]


Poeet p?íspivku : 38
Age : 32
Bydliště : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 12. 08. 06

Prodam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodam   Prodam Empty22/8/2006, 22:17

Jak prodáváš tu vestu za 300Kč, mohl by jsi mi poslat fotky na Kropic.1@seznam.cz ? A máš i nějaký sumky?
Návrat nahoru Goto down
http://www.galactikfootball.goodforum.net
Sponsored content





Prodam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodam   Prodam Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prodam
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pro ty co by chteli neco prodat...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Bazar použitých věcí :: Bazar-
Přejdi na: