Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 11.9. 2005 - Vinice

Goto down 
AutorZpráva
Ragnar [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Ragnar [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 434
Age : 32
Bydliště : Slupka od bananu
Registration date : 24. 01. 06

11.9. 2005 - Vinice Empty
PříspěvekPředmět: 11.9. 2005 - Vinice   11.9. 2005 - Vinice Empty19/9/2006, 23:30

Koukám takhle na fórum a řikám si co napíšu a napadlo mě, že bych řekl něco k první AS akci co pamatuju a vůbec první akci našeho spolku.
Je to trochu záležitost pro pamětníky. Někteří tehdejší členové už s námi nehrají a tehdy byl manuál od Marui nejlepši sniper.

Tak abych začal. Dne 11. září se v našem skromném domku v Kozomíně začali scházet (někteří) budoucí sofťáci. Bylo nás cekem sedm (S tím, že Gumik bude točit). Chvíli jsme debatovali a prohlíželi zbraně, většinou od rákosníků, ale našli se i (tři) značkové modely. Všichni byli tmavě oblečeni, až na Kalipéra, který si přinesl maskáč DPM. Pak náš již tehdy "Big Man" Bludra zavelel marš na bojiště a tak jsme teda šli.
Kopec zvaný Vinice, zhlédnuvší z našeho okna se rychle zvětšoval a první historické záběry tehdejší AAS byly pořízeny. Došli jsme na kraj Vinice a rozbalili výzbroj, nabili zásobníky a zatáhli za závěry.
Následovalo rychlé rozdělení stran a bitva mohla začít. První hra byla team death match tři na tři s kamerou uprostřed (Nevím proč, ale Gumik má takovou zvláštní vlastnost schytat každou kuličku když drží kameru).
Taková hra se nám hned začala líbit, přestože u některých byl účinný dostřel mezi pěti a deseti metry, a například moje značkové cyklistické brýle s utrhlýma nohama, zajištěné gumou se neustále mlžily.
Po asi tak dvou hrách už sme za sebou měli rozsypané kuličky, natočený nízký průlet albatrosu a několikero vtipných fragů.
Po čtyřech hrách se vymyslela nová hra ve stylu assaultu. Znovu tři na tři, ale tři bránili Vinici a tři vybíhali z pole do strmé škarpy pod ní.
Z toho jsou také pěkné heroické záběry, obzvlášť Bludra s výkřikem "For Mother Russia!!!". Pro nezasvěcené kolemjdoucí to musela být pěkná podívaná. Strhly se bouřlivé křovinné bitvy. Tu a tam se ozval Bludrův křik. Nakonec přestal střílet můj Desert Eagle, Bludrovi upadla vnější hlaveň z USPcka a našel se ztracený zásobník od jedné číny.
Tehdá jěště nebylo zvykem chodit po akci do hospůdky, takže jsme se rozpustili kolem šesté, aby dojíždivší stihli bus a já s Bludrou jsme šli spokojeně domů.

Zůčastněni: Bludra, Ragnar, Kalipéro, Tojefuk, Warp, Bluem@n a Gumik.
Návrat nahoru Goto down
 
11.9. 2005 - Vinice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Pokec :: Zážitky z akcí...-
Přejdi na: