Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty29/10/2006, 13:17

Tak sem se po debatě s Bleškou a s Kropičem dověděl že CA vyrábí taky M4A1 v celokovu.
A teď dilema: koupit CA nebo STTI?
Chtěl bych znát váš názor.
Díky moc
http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_1_16&products_id=460
Návrat nahoru Goto down
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: Re: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty29/10/2006, 14:27

ALE NÉ U ŠULCE! Seš snad blbej?

Jinak sry, pokud jsi to chtěl koupit na jiným šopu. Jinak k CA mám svoje výhrady. Sice celokov, jó, hezký, ale to, že kabely se přepalujou jak sádlo na pánvi, kola řvou jak koně ve výhni a obecně to nevydrží tolik co TM... To mi prostě nesedne. A prej tam blbě chodí přepínač.
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: Re: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty29/10/2006, 14:43

Bedřichu klid.
Stejně to chci kupovat bez záruky takže je jedno kde. Nebo snad ne??
nasype mi písek do mecháče nebo co??
a navíc pochybuju že je horší než Stti
Coproti němu máš?? že neuznává záruku??
Já jí stejně nebudu mít:-)
A navíc nový série CA sou už mnohem míň poruchcový než ty starý, prej sou na tom dokonce jak marui.
Návrat nahoru Goto down
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: Re: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty29/10/2006, 18:49

To je jen můj názor, o CA jsem slyšel svoje a taky jsem z několika střílel. Jako druhá nejprofláklejší firma na trhu s AEG to je celkem v pohodě, i když bych asi stejně pořád dal přednost Marujce.

Šulc je čůrák, a kdybys věděl, co mi poslal jako zbraň bez záruky, tak bys od toho taky ustoupil. Ten kvér vydržel zhruba měsíc a půl a šel do kytek. Doteď se mi ho chudáčka nepovedlo spravit, asi to pošlu na ASGuns do servisu...

Stti není tak špatný, když tam vyměníš hop, ale ta železná verze nebude mít tak kvalitní tělo jako CA a nebude mít hlavně oridžinl značení.
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
P@vlos
nadpraporčík
nadpraporčík
P@vlos


Poeet p?íspivku : 405
Age : 34
Registration date : 13. 02. 06

CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: Re: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty29/10/2006, 19:08

Ted kdybych se rozhodoval mezi CA vs TM.tak 100% TM...
Stačilo mi že nevydržel vnitřek ani 5000 výstřelu..
A ten mecháč jen ňák špatnej a to je prej zesílenej -CA nikdy
Návrat nahoru Goto down
http://pavel241.rajce.idnes.cz/
black
Gold Member
Gold Member
black


Poeet p?íspivku : 103
Age : 44
Registration date : 25. 06. 06

CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: Re: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty30/10/2006, 11:56

Hned na zacatek upozornuji, ze pisi jen o zbranich serie M16/M4. Neb kazda zbran je jina a jinak stavena, tudiz i kvalita muze byt ruzna (u stejne firmy).

Zbrane serie M16/M4 od CA (oznaceni M15Ax) jsou velice kvalitni a zadna s tech, co mi jiz prosla rukama, se ani nezamyslela nad tim, ze by se mohla byt jen zaskobrtnout .o) Tato serie od teto firmy ma uplne nejlepsi pomer cena/vykon.

Rozmyslet se mezi CA a STTI je jako rozmyslet se mezi Skodou 105 a BMW. (No, ne tak uplne, ale CA je proste uplne jina vahova kategorie .o) Vnitrnosti, ktere se v tuto chvili davaji do M15ek, jsou velmi kvalitni. Bez jedineho dalsiho vymenenho dilu tam das 120ku pruzinu.

Co se tyka nakupu, tak ji kup u Morrise. Jednoznacne. A ne ze bych mu neveril, ale clovek ma byt opatrny, nejlepe osobne v Modranech. Funfuje tak, ze proste prinese zbran ze skladu a pak se teprve pta, jestli se zarukou nebo bez. Jasna zaruka, ze prodava stejnou zbran. Co si budeme povidat, kdyz budu mit na sklade jednu horsi, nez ostatni, a nekdo si to objedna bez zaruky pres web, tak mu poslu tu horsi... .o) A navic, na dalsi prislusenstvi koupene se zbrani (baterka, kolimator...) ti da 10% slevu.
Návrat nahoru Goto down
http://sosb.armada.sk
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: Re: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty30/10/2006, 18:58

SFC D. Black napsal:
Hned na zacatek upozornuji, ze pisi jen o zbranich serie M16/M4. Neb kazda zbran je jina a jinak stavena, tudiz i kvalita muze byt ruzna (u stejne firmy).

Zbrane serie M16/M4 od CA (oznaceni M15Ax) jsou velice kvalitni a zadna s tech, co mi jiz prosla rukama, se ani nezamyslela nad tim, ze by se mohla byt jen zaskobrtnout .o) Tato serie od teto firmy ma uplne nejlepsi pomer cena/vykon.

Rozmyslet se mezi CA a STTI je jako rozmyslet se mezi Skodou 105 a BMW. (No, ne tak uplne, ale CA je proste uplne jina vahova kategorie .o) Vnitrnosti, ktere se v tuto chvili davaji do M15ek, jsou velmi kvalitni. Bez jedineho dalsiho vymenenho dilu tam das 120ku pruzinu.

Co se tyka nakupu, tak ji kup u Morrise. Jednoznacne. A ne ze bych mu neveril, ale clovek ma byt opatrny, nejlepe osobne v Modranech. Funfuje tak, ze proste prinese zbran ze skladu a pak se teprve pta, jestli se zarukou nebo bez. Jasna zaruka, ze prodava stejnou zbran. Co si budeme povidat, kdyz budu mit na sklade jednu horsi, nez ostatni, a nekdo si to objedna bez zaruky pres web, tak mu poslu tu horsi... .o) A navic, na dalsi prislusenstvi koupene se zbrani (baterka, kolimator...) ti da 10% slevu.

no tak to radsi tu skodovku tu si opravim sam na kolene.BMW318i ma kamos posrala se mu vaha vzducu nava stoji tolik ze mi to ani nechtel rict.

2beda: to jako myslis ze to rve jak moje Janicka(mysleno plastova nee kozena mno i kdyz Laughing ) ale to dela hlava pistu a hlava valce chtel bych tam dat gumove nebo silikonove,a co se tyce toho USP puc mi ho na tyden ja si v dilnach vyrobym ten klic a muzu ti pak rovnou vymenit i to tesneni gdyz budes chtit
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: Re: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty12/12/2006, 14:39

račte se podívat: http://www.henrysweb.net/m15a4/ tam se dočtete že CA není taková sračka jak si dost lidí-nebudu jmenovat Bedřichu Very Happy -myslí. časem se tu oběví i nějaká ta recenze.
PS:" Bedřichu nic ve zlym
Návrat nahoru Goto down
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: Re: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty23/12/2006, 22:14

tak je pánové doma a musim říct že je to paráda:-)
jen by mě zajímalo jestli má zima tak velký vliv že se mi baterka 8,4V a 1100mah vybila na M100 v 5 stupních nad nulou za cca 600 ran a trvalo to půl hodiny:-(
škoda v zimě se fakt nedá hrát.
Návrat nahoru Goto down
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: Re: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty23/12/2006, 22:24

Prováděl jsem průzkum, a jak jsem zjistil, CA je rozporuplná značka. Takřka všude, kde jsem něco hledal (fóra, recenze atd.) se o CA mluvilo většinou s despektem, protože se "prý rozpadají". Pozitivní ohlasy jsou v podstatě jen na série M15 (zkopírovaná a vylepšená M4A1 ver.I od Marui).

Kvalitní MP5 dělá ICS.

Jediná značka, u které jsou jen drobné nedostatky je TM... Například Barrel wobble u M16/M4 a Chassis Flex u G3/SG-1. Viklání hlavně a vrzání těla Smile

G&G a G&P jsou kvalitní, ale s horší reputací, než CA, i když mají mnohem lepší zpracování těla.

Tož jaxe kurva rozhodnout?

Btw s tou baterkou to je horší, já mám v Marujce upgrade za 1200 Kč a 9,6V/1300mAh mi to vycuclo během 1500-2000 ran (Operace Sud).


SRY že se ti jebu do postu, ale co tam máš za upgrade, napiš mi pls třeba na ICQ i kdybych byl offline, já mám ted docela prachy po vánocích, jsem přemmejšlel že bych tam možná něco narval... díky SnouMík BTW: hezký vánoce 4ALL


Uvidíme, co tím provede hlaveň 495mm...

Edit : Gratuluju k elektrice. Doufám, že s ní budeš dávat větší kotel... Abych se při hře pobavil Twisted Evil


Naposledy upravil SnouMan dne 25/12/2006, 11:21, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: Re: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty23/12/2006, 22:52

budu!!!
Návrat nahoru Goto down
black
Gold Member
Gold Member
black


Poeet p?íspivku : 103
Age : 44
Registration date : 25. 06. 06

CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: Re: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty25/12/2006, 12:59

Fajne je, ze jsou lidi, ktery se v tom vyznaji a dokazou kvalitu zbrani posoudit lepe, nez my vsichni tady dohromady. A ti ti reknou, ze Marui dela proste nejkvalitneji, ale z plastu a pomer cena vykon je v haji, ze G&P jsou velmi kvalitni, ale musis natrefit na poradny kus, ze CA v rade MP5 a M15 je proste nejlepsi v pomeru cena/vykon a ze ICS by si v zivote nevzali do ruky. A pod tohle ja se taky podepisu...
Návrat nahoru Goto down
http://sosb.armada.sk
Sponsored content





CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty
PříspěvekPředmět: Re: CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine   CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine Empty

Návrat nahoru Goto down
 
CA M4 A1 Carbine - Armalite M15A4 Carbine
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» CA - M15A4 carabine na prodej
» STTi SR4 Carbine (M4A1) - celokov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Zbraně :: Zbraně-
Přejdi na: