Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Acupacky a jak jo ochránit před zimou

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty
PříspěvekPředmět: Acupacky a jak jo ochránit před zimou   Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty24/12/2006, 16:55

Taxem přemýšlel(ano opravdu jsem přemýšlel!!Very Happy ) proč mi asi tak rychle vytekla baterka v mé nové Verunce(později na ní přibyde recenze). a vymyslel jsem(opravdu!!Very Happy), že je to tím že bylo asi 5 stupňů celsiovy stupnice nad nulou a že můj acu je NI-MH. Tak mě napadlo proč ho obalovat něajkou vatou nebo podobnou hovainou abych to pak nenacpal do předpažbí? Obaloval jsem ALOBALEM. 4 vrstvy: taky aby 2byly lesklou stranou k baterce a 2 naopak. Baterka se samam zahřívá a teplo si díky alobalu chvíli udrží a zima neprojde k baterce takže se bude mnohem míň vvybíjet. Jenže jsem bohužel neměl čas to odzkoušet takže nevím jestli to tak bude i v praxi:| . Zatim čus
Návrat nahoru Goto down
black
Gold Member
Gold Member
black


Poeet p?íspivku : 103
Age : 44
Registration date : 25. 06. 06

Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Acupacky a jak jo ochránit před zimou   Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty25/12/2006, 13:02

Taca:

1) baterka ti nevydrzela proto, protoze to je NiMH. Maji mensi, podstatne mensi vydrz, nez NiCd baterky. A jsou na zimu opravdu choulostivejsi.

2) jak ti uz napsali na AS portale, obalit baterku alobalem je naprsoty nesmysl, je to jen kov, jen hlinik. A hlinik vubec neizoluje, tudiz ti to vuuubec nepomuze. Prave naopak nebot je perfektnim vodicem tepla.
Návrat nahoru Goto down
http://sosb.armada.sk
SnouMan
Gold Member
Gold Member
SnouMan


Poeet p?íspivku : 340
Registration date : 02. 01. 06

Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Acupacky a jak jo ochránit před zimou   Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty25/12/2006, 13:05

konečně mu to řekl někdo jinej... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.asov.wz.cz
kruntas
rotný
rotný
kruntas


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 10. 02. 06

Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Acupacky a jak jo ochránit před zimou   Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty25/12/2006, 13:18

Jo konečně a mrtě se to přehřejvá.
Návrat nahoru Goto down
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Acupacky a jak jo ochránit před zimou   Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty25/12/2006, 17:39

dyk do čeho tě zabalej záchranáři gdyž si v zimě rozbiješ hubu? Co používa NASA k izolaci? do čeho se balej řízky když chceš aby vydržely teplý? jinak uznávám že hliník bez povrchový úpravvy je dobrej vodič.
Návrat nahoru Goto down
black
Gold Member
Gold Member
black


Poeet p?íspivku : 103
Age : 44
Registration date : 25. 06. 06

Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Acupacky a jak jo ochránit před zimou   Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty26/12/2006, 01:17

Karel´Tača´Tácha napsal:
dyk do čeho tě zabalej záchranáři gdyž si v zimě rozbiješ hubu? Co používa NASA k izolaci? do čeho se balej řízky když chceš aby vydržely teplý? jinak uznávám že hliník bez povrchový úpravvy je dobrej vodič.

Zachranari te do toho balej proto, aby ti to odrazelo teplo zpet. Baterka sama o sobe tepla neni a neni tudiz co odrazet zpet.

NASA to pro izolaci opravdu nepouziva. V kosmu je vakuum, to teplo nevodi, tudiz tam neni potreba izolovat. A v atmosfere se pouziva keramika .o)

(Opet jen prevypraveno z AS portalu, kdyz uz je to rozjety na dvou frontach .o) Myslim, ze ti to tam Taylor docela jasne napsal .o)
Návrat nahoru Goto down
http://sosb.armada.sk
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Acupacky a jak jo ochránit před zimou   Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty26/12/2006, 18:35

tjn dík
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Acupacky a jak jo ochránit před zimou   Acupacky a jak jo ochránit před zimou Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Acupacky a jak jo ochránit před zimou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Zbraně :: Zbraně-
Přejdi na: