Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Štěrboholy

Goto down 
+5
Bulva[PPK]
SnouMan
Svaci
Taca
kruntas
9 posters
AutorZpráva
kruntas
rotný
rotný
kruntas


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 10. 02. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Štěrboholy   Štěrboholy Empty28/12/2006, 22:20

No tak pište svoje zážitky můj zážitek je, že jsem zabil 3krát AL-Adama Laughing
Návrat nahoru Goto down
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty28/12/2006, 22:29

tady se nevychoubáme. já se ani nemam čim chlubit, mohl bych to ospravedlnit ale dělat to nebudu. Připadalo mi to jako neorganizovaný pobíhání a flusání. ale sranda byla. Potka sem VSR10 a tou sem dal zdaleka nejvíc fragů gdyž byl její majitel mrtvej tak mi jí pučila a to němci padali. hlavně ty jejich ůtoky to bylo maso...:-)
Návrat nahoru Goto down
kruntas
rotný
rotný
kruntas


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 10. 02. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty28/12/2006, 22:37

A nejenom ty útoky hlavní bylo že jsme vyhráli.A PPK vymyslelo super hlášku kterou pak všichni křičeli do vysílaček.

Nechtěl si tim snad říct, že to byla tvoje zásluha? "...že jsem vyhráli..." :-D Ragnar

promiň překlep


Naposledy upravil dne 31/12/2006, 13:39, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty28/12/2006, 22:56

no ta je fakt super. jen gdyby to neřikali celej den v kuse...... tak by to za něco stálo
Návrat nahoru Goto down
Svaci
rotný
rotný
Svaci


Poeet p?íspivku : 147
Age : 36
Bydliště : N3L4H0Z3V3S
Registration date : 30. 11. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty28/12/2006, 23:30

No tak jestli ty si behal neorganizovane to uz je tvuj problem.My sme si to docela davali organizovane. SLLLAAAAVAAAA PPK
Návrat nahoru Goto down
http://www.krasoft.ic.cz
SnouMan
Gold Member
Gold Member
SnouMan


Poeet p?íspivku : 340
Registration date : 02. 01. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty29/12/2006, 00:35

JJ soulasim se svačinářem....
Myslim že jsem s tebou dal upe max nejvíc fragů (ale o tom to není, byli jsme tam by jsme si zahráli...)
Vždy jsme si je pěkně obešli, neřikám že vždy jsme je "dali" ale s tím musíme jako průzkumáci počítat. Myslím že jsme se i skoro jako průzkumáci chovali, až na to že jsme chodili vždy tak ve dvou ve třech, někdy když se povedlo tak i ve více, ale to stáhlo za hovno protože to byl neorganizovaný útok.
Taky by bylo možná efektivnější kdybychom bejvali více využívali tu možnost vysilaček víst efektivní boj... Si jen vezmu jak my někdo zachránil prdel když jsem si myslel že je obejdu a myslel jsem že tam nikdo není a najednou mi někdo nahlásil že jich tam je asi dvanáct Very Happy:D bych byl asi kaput no..
Jinak samotná akce mi přišla trochu chaotická, nehledě na to že jsem se na vlastní kůži setkal s nepřiznavači a VERY SMALL KINDERS BOYS kteří byli jak zbrklý brabenci kteří jen tak pobíhali aby se neřekl a jakmile se začalo střílet zdrhly někam doprdele (prej bránit vlajku:D:DXD ) Ale každý nějak začínal...
Návrat nahoru Goto down
http://www.asov.wz.cz
Svaci
rotný
rotný
Svaci


Poeet p?íspivku : 147
Age : 36
Bydliště : N3L4H0Z3V3S
Registration date : 30. 11. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty29/12/2006, 01:01

Jasny ty kinders nekdy dobejvali i vlastni tym ,ale musi se nechat ze kdyby byl komplet squad a kaspi zavelel nejakou tu taktiku tak by se dobejvalo lip Smile.
Ale akce ze snoumikem 4ever Very Happy to se to tam vobihalo dokavat sme nevystrileli par tucek fasounu Smile.Btw:Musime udelat nejakej mega granat z tech giga mega meg!!!!

Jinak akce byla trochu chaoticka ,ale proste to bude vzdicky protoze neco takovyho narychlo zorganizovat je trochu umeni Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.krasoft.ic.cz
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty29/12/2006, 12:23

no tak sem to myslel chaotická akce. bylo pár skupinek který sejakž takž organizovaly ale moc nespolupracovaly mezi sebou což byla škoda.
Návrat nahoru Goto down
kruntas
rotný
rotný
kruntas


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 10. 02. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty29/12/2006, 21:04

Ty kinders neměli chybu ty to tam nejvíc kalil vždicky jsme se zajejich pomoci všude probojovali že jo ŠnowMane
Návrat nahoru Goto down
Svaci
rotný
rotný
Svaci


Poeet p?íspivku : 147
Age : 36
Bydliště : N3L4H0Z3V3S
Registration date : 30. 11. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty30/12/2006, 00:51

Hovno snoumanem to je prece buh king queen elephant
Návrat nahoru Goto down
http://www.krasoft.ic.cz
Bulva[PPK]
rotmistr
rotmistr
Bulva[PPK]


Poeet p?íspivku : 154
Registration date : 02. 01. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty31/12/2006, 00:41

kruntipero napsal:
Ty kinders neměli chybu ty to tam nejvíc kalil vždicky jsme se zajejich pomoci všude probojovali že jo ŠnowMane
Paneboze, ten kluk je fakt hovado..
Návrat nahoru Goto down
P@vlos
nadpraporčík
nadpraporčík
P@vlos


Poeet p?íspivku : 405
Age : 34
Registration date : 13. 02. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty31/12/2006, 01:12

Bulva[PPK] napsal:
kruntipero napsal:
Ty kinders neměli chybu ty to tam nejvíc kalil vždicky jsme se zajejich pomoci všude probojovali že jo ŠnowMane
Paneboze, ten kluk je fakt hovado..
je videt ze byl po 1. nebo po delsi dobe jinde nez v kravine na vodolce lol!
Návrat nahoru Goto down
http://pavel241.rajce.idnes.cz/
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty31/12/2006, 01:37

kruntipero napsal:
Ty kinders neměli chybu ty to tam nejvíc kalil vždicky jsme se zajejich pomoci všude probojovali že jo ŠnowMane

No, vzhledem k tomu, že kindrsáci byli kromě jednoho amíka, někoho v českejch desertech, Jokera, mně a Kalipéra celá sestava našeho Syslova Komanda Bolestivé Smrti, tak je jeho hláška nadnesená.

Kdybych nebyl v týmu já a Joker, kteřížto jsme hrdinně zorganizovali obranu a pak se nepozorovaně plížili pro vlajku, tak jsme asi neskončili se dvěma... I když hoši se snažili a to i s vjetnamkama (zahlíd jsem značkový snad jen Marui Škorp, kromě nás profíků) a dokonce několikrát vlajku ukořistili.

Hlavně - Madness akce jsou výhradně pro zábavu. Minulé madnessy jsem se nezřízeně ožíral, tenhle, protože jsem nenašel po cestě žádnou sámošku s chlastem, jsem se jen brutálně přehulil doutníky... Takž vítězství nic neznamená. Ostatně madnessy spějí k tomu, že se tam bude chodit v dlouhých kabátech se stříbrnými kvéry jako na takový odlehčený Shadowrun.
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
Ragnar [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Ragnar [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 434
Age : 32
Bydliště : Slupka od bananu
Registration date : 24. 01. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty31/12/2006, 03:03

kruntipero napsal:
Ty kinders neměli chybu ty to tam nejvíc kalil vždicky jsme se zajejich pomoci všude probojovali že jo ŠnowMane

Dyť ty si byl jeden z nich!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kruntas
rotný
rotný
kruntas


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 10. 02. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty31/12/2006, 13:42

Ragnar [231.GJB] napsal:
kruntipero napsal:
Ty kinders neměli chybu ty to tam nejvíc kalil vždicky jsme se zajejich pomoci všude probojovali že jo ŠnowMane

Dyť ty si byl jeden z nich!!! Very Happy


Cože to neni pravda já sem tam neběhal jako voni když jim Snou.Man řek aby mu kryli zadek a voni mezi tim zdrhly Exclamation Question
Návrat nahoru Goto down
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty31/12/2006, 13:46

ne bracha bojoval po boku Showmana Razz a britaku.a akce byla chaoticky sporadana jak se da u takovehle akce poradane ASP ocekavat ,od nas BW sme snad nigdo nebyli na stejnym kanale Rolling Eyes .a mrte se tesim na dalsi madnes to uz budu mit USP(kruta super upgrade) a mou vernou Taman broknu nad jejimz dostrelem a presnosti vsem zustaval rozum stat.du ji este tunit a zatim cus na dalsi akci Basketball tongue
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Sponsored content





Štěrboholy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Štěrboholy   Štěrboholy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Štěrboholy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Pokec :: Zážitky z akcí...-
Přejdi na: