Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid - Recenze a Návod

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid - Recenze a Návod Empty
PříspěvekPředmět: TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid - Recenze a Návod   TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid - Recenze a Návod Empty31/12/2006, 02:25

TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid

Recenze a návod na sestavení

TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid - Recenze a Návod 14464535-12065882

Vždycky jsem chtěl mít dlouhý kvér, a konečně se mi to splnilo. Provedl jsem konverzi a Alenka je rázem o třetinu delší...

Po obdržení setu jsem se vrhl ke stolu a rozebral Alenku. Předpažbí z nylonových vláken netřeba zdlouhavě popisovat - standartní G36C vypadá takřka stejně, kromě takového hřbetu, který probíhá po celé délce předpažbí zespodu a vepředu má díru na dvojnožku. Dá se do toho vložit velká baterka, ale poskládaná ve stylu AK47S (tužka).

Nevýhodou je absence díry na očko na popruh. Já jsem to vyřešil tak, že jsem do jedné z větracích děr připnul kožený řemínek a na něj připínám samotný popruh.

Taky schází hardpointy na lišty a všemožné další hovadinky. Jediná důležitá věc je stejně pořádný obří puškohled, který k takovému monstru sedí. Lasery a baterčičky jsou pro slečny. I když v extrémním případě se dá použít větracích otvorů na spodní hraně a přišroubovat skrz ně lištu k destičce.

Další částí je samozřejmě vnější hlaveň, zde také není co popisovat, neboť je to trubka, s flashhiderem 30cm dlouhá., na konci se dvěma závity. Jeden se šroubuje na hlaveň, na druhý se šroubuje cokoliv dalšího (flashhider, tlumič, žárovka).

Vnitřní hlaveň dostanete v setu od STAR, G&P ji nedodává. Její instalace spočívá v tom, že se z G36C sejme předpažbí, vyšroubují se dva šroubky, které jsou jím přikryty a vytáhne se celý kus s hlavní. Pak zatlačíte nadoraz na hop, aby se hlaveň mohla otočit a po otočení o 90 stupňů vyskočí.
Z hopu sundejte takový polokroužek, aby se mohl rozebrat. Je asi uprostřed před kolečkem. Kolečko se potom může stáhnout z hlavně. Kolík, který tlačí na gumičku vyndejte a hlaveň může ven... Stejným způsobem se to složí a voilá! Rázem je vaše puška Marui zabijáčtější o 189%!

Přesnost střelby je mnohem větší. Soustřely jsou stejné i na vzdálenost o asi osm metrů větší, ale celková vzdálenost letu kule se moc nemění. Testováno na zbytku sousedova okna, které jsem musel měnit po testování upgradu M100.

EDIT 03.02.2007 : Jak jsem zjistil, přesnost se s dlouhou hlavní zvýší jako svině, pokud budete hlaveň čistit. Po zakoupení jsem si nemohl nevšimnout vrstvy prachu na předpažbí, které pravděpodobně bylo dlouho vystaveno kdesi ve vitríně. Hlaveň, která sice byla uvnitř takové trubky byla pravděpodobně také zadělaná... Po několikanásobném protažení jejich útrob vytěrákem s vatou, namočenou v silikonovém oleji se úžasným způsobem zvýšila úsťovka a zřetelně i přesnost. Možná to je i tím, že si sedl upgrade vzduchotechniky, nebo že se řádně rozmazala vazelína, kterou jsem tam nakydal.

Poznámka - Pokud vám dojde baterka, můžete vyšroubovat vnější hlaveň a protivníka s ní mlátit po hlavě.

Update : Futrál

Chtěl jsem mít stylový pytel na zbraň, s molitanem atakdále, ale hle! houslový futrál je dostatečný. Pro mojí malou pušku Alenku jako šitý na míru. Sejmul jsem vnější hlaveň, horní rail, pažbu a vše opatrně seskládal do futrálu. Stačí malé úpravy uvnitř futrálu, tedy odstranění přebytečných přepážek, a je to... Gangsta obal na zbraň!

Pár nekvalitních fotek pro vaši radost...

Opravdu se dá zavřít nadoraz, i když to tak z fotek nevypadá!

TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid - Recenze a Návod 1
TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid - Recenze a Návod 2
TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid - Recenze a Návod 3


Naposledy upravil dne 3/2/2007, 16:03, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid - Recenze a Návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid - Recenze a Návod   TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid - Recenze a Návod Empty1/1/2007, 17:12

hmmm.. zní to dobře. Těšim se na ní.
Návrat nahoru Goto down
 
TM G36C to G36 E Upper Rail Hybrid - Recenze a Návod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» G36C
» STTi G36C
» STTi G36C+ vs. UHC MP5 SD3 NEW
» HK G36C 5.56x45mm NATO (Tokyo Marui AEG) - Alenka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Zbraně :: Zbraně-
Přejdi na: