Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Masivní komparz na Shadowrun

Goto down 
+4
P@vlos
kruta[231.GJB]
kruntas
Ragnar [231.GJB]
8 posters
AutorZpráva
Ragnar [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Ragnar [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 434
Age : 32
Bydliště : Slupka od bananu
Registration date : 24. 01. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty31/12/2006, 13:38

Walor mě požádal, abych sehnal co nejvíc sofťáků na masivní scénu do filmu Shadowrun, která se bude točit v Lihovaru někdy v půlce února.
Zatim nemám přesnější informace, ale byl sem na přípravě scénáře a tak o tom mám celkem představu. A že to bude chtít minimálně 25 lidí, kteří umřou hned, co vlezou na scénu. Možná by bylo dobrý, kdyby si všichni vzali víc oblečení, aby mohli hrát dvakrát. A hlavně nechcem žádný kindersáky typu kruntipéro!
Jak se bude blížit datum, tak se s Walorem dohodneme na termínu a samozřejmě i bližších informacích.
Návrat nahoru Goto down
kruntas
rotný
rotný
kruntas


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 10. 02. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty31/12/2006, 13:46

Ragnar [231.GJB] napsal:
Walor mě požádal, abych sehnal co nejvíc sofťáků na masivní scénu do filmu Shadowrun, která se bude točit v Lihovaru někdy v půlce února.
Zatim nemám přesnější informace, ale byl sem na přípravě scénáře a tak o tom mám celkem představu. A že to bude chtít minimálně 25 lidí, kteří umřou hned, co vlezou na scénu. Možná by bylo dobrý, kdyby si všichni vzali víc oblečení, aby mohli hrát dvakrát. A hlavně nechcem žádný kindersáky typu kruntipéro!
Jak se bude blížit datum, tak se s Walorem dohodneme na termínu a samozřejmě i bližších informacích.

Tak co sem ješte malej ne za to nemůžu mno.A z Walorem jsem se dohodnul ještě než ty si to dal na net takže jako fakt newim.


Naposledy upravil dne 31/12/2006, 13:58, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty31/12/2006, 13:48

Gdzy to bude o veekendu tak se mnou pocitejte
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Ragnar [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Ragnar [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 434
Age : 32
Bydliště : Slupka od bananu
Registration date : 24. 01. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty3/1/2007, 20:25

Malýmu Kruntorádovi: Je fakt, že Walor neřikal nic o výšce komparzu, ale já myslim, že 170cm je spodní mez. Přece nebudou brát do eliťáků prcky.
Návrat nahoru Goto down
kruntas
rotný
rotný
kruntas


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 10. 02. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty4/1/2007, 17:40

nechci se hádat fakt ne boužel mam něco pod 170(cca 166)ale do unora bych to mohl vzládnout ne??!
Návrat nahoru Goto down
P@vlos
nadpraporčík
nadpraporčík
P@vlos


Poeet p?íspivku : 405
Age : 34
Registration date : 13. 02. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty4/1/2007, 17:51

kruntipero napsal:
nechci se hádat fakt ne boužel mam něco pod 170(cca 166)ale do unora bych to mohl vzládnout ne??!
ty a 166 to me boze pos......r Very Happy lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://pavel241.rajce.idnes.cz/
SnouMan
Gold Member
Gold Member
SnouMan


Poeet p?íspivku : 340
Registration date : 02. 01. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty4/1/2007, 18:18

kruntipero napsal:
nechci se hádat fakt ne boužel mam něco pod 170(cca 166)ale do unora bych to mohl vzládnout ne??!

Kráávo Very Happy:D to bych si taky mohl dát nějaký předsevzetí...
Třeba no do února se moje M4 přemorfuje do minigunu Very Happy:D. BTW: jak to děláš, to si prostě řekneš porostu a rostše jo?
Návrat nahoru Goto down
http://www.asov.wz.cz
kruntas
rotný
rotný
kruntas


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 10. 02. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty4/1/2007, 18:24

No newim jak to dělam ale poslední dobou jsem trošičku zase povyrostl.Ani newim jak to dělam prostě rostu.
Návrat nahoru Goto down
P@vlos
nadpraporčík
nadpraporčík
P@vlos


Poeet p?íspivku : 405
Age : 34
Registration date : 13. 02. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty4/1/2007, 20:38

ty vol...ja stebe nemuzu. Very Happy Very Happy
lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://pavel241.rajce.idnes.cz/
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty6/1/2007, 13:34

hej tohle je lepsi jak trava,jo myslim ze se bracha meril gdyz mu staly vlasy a stal na megajehlach buz... Razz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
kruntas
rotný
rotný
kruntas


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 10. 02. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty6/1/2007, 18:22

To neni pravda jsem se měřil u doktora vole Mad
Návrat nahoru Goto down
Svaci
rotný
rotný
Svaci


Poeet p?íspivku : 147
Age : 36
Bydliště : N3L4H0Z3V3S
Registration date : 30. 11. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty6/1/2007, 18:31

lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.krasoft.ic.cz
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty6/1/2007, 22:13

kruntipero napsal:
bůh [231.GJB] napsal:
Walor mě požádal, abych sehnal co nejvíc sofťáků na masivní scénu do filmu Shadowrun, která se bude točit v Lihovaru někdy v půlce února.
Zatim nemám přesnější informace, ale byl sem na přípravě scénáře a tak o tom mám celkem představu. A že to bude chtít minimálně 25 lidí, kteří umřou hned, co vlezou na scénu. Možná by bylo dobrý, kdyby si všichni vzali víc oblečení, aby mohli hrát dvakrát. A hlavně nechcem žádný kindersáky typu kruntipéro!
Jak se bude blížit datum, tak se s Walorem dohodneme na termínu a samozřejmě i bližších informacích.

Tak co sem ješte malej ne za to nemůžu mno.A z Walorem jsem se dohodnul ještě než ty si to dal na net takže jako fakt newim.

Shadowrun.... No co, budeš dělat technohobita. Musíme ti přidělat hadici do ucha a na záda dát obří kojeneckou lahev s vývodem do jednoho oka. Pak dostaneš jehlovku a nevkusnou koženou beranici Smile
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
Hambatej (231.GJB)
rotmistr
rotmistr
Hambatej (231.GJB)


Poeet p?íspivku : 196
Age : 33
Registration date : 14. 09. 06

Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty7/1/2007, 20:54

jo to by mohla bejt prdel ale musí to bejt o víkendu jinak nejdu.a očem to má jako bejt?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Masivní komparz na Shadowrun Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masivní komparz na Shadowrun   Masivní komparz na Shadowrun Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Masivní komparz na Shadowrun
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Pokec :: pokec-
Přejdi na: