Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nevím si rady s brýlemi

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Vláďa
??BAN??
??BAN??



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 13. 02. 07

Nevím si rady s brýlemi Empty
PříspěvekPředmět: Nevím si rady s brýlemi   Nevím si rady s brýlemi Empty13/2/2007, 16:03

Nedávno mi doktorka předepsla dioptrický brýle a nějak nevim co si mám vzít na soft za brýle když nesnášim čočky a masku No co s tim mám dělat ? prosím o pomoc

Tak lidičky piště vaše nápady Sleep Crying or Very sad

EDIT Doublepost & Smilefarm :::Bludra:::
Návrat nahoru Goto down
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

Nevím si rady s brýlemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nevím si rady s brýlemi   Nevím si rady s brýlemi Empty13/2/2007, 18:52

normoš brejle za 80 pasujou přez dioptrický(většina)
Návrat nahoru Goto down
SnouMan
Gold Member
Gold Member
SnouMan


Poeet p?íspivku : 340
Registration date : 02. 01. 06

Nevím si rady s brýlemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nevím si rady s brýlemi   Nevím si rady s brýlemi Empty13/2/2007, 19:23

Jo někde jsem viděl dokonce spešl skla do ochraných brejlí který měli už nějaký dioptrie... Nebo pod normální brejle narveš dioptrický, jako jsou třeba lyžařský.. pod ty narveš dioptrie taky
BTW: to seš na tom tak špatně že by si bez nich nemohl hrát?
Návrat nahoru Goto down
http://www.asov.wz.cz
Vláďa
??BAN??
??BAN??



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 13. 02. 07

Nevím si rady s brýlemi Empty
PříspěvekPředmět: Vláďa   Nevím si rady s brýlemi Empty13/2/2007, 21:02

Jo nevidim na krok Rolling Eyes ale lyžařský prdnou po střelbě do nich ne ? Jenže se mnou je to těžký já nesnášim takový plácačky je to děsně velky.Se mnou to asi nebude jednoduchy Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

Nevím si rady s brýlemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nevím si rady s brýlemi   Nevím si rady s brýlemi Empty13/2/2007, 21:32

Lyžařský prdnou až po střelbě z bláznivin typu M150... Ale určitě ti pomůžou brýle od ESS, Guarder, nebo Bollé. Maj docela výběr, ale počítej s tím, že se cena natáhne klidně do tisíců. Ale jsou i brýle, do kterých se vkládají čočky, měli to myslím na ASG...

Na www.anareus.cz je asi největší výběr.

EDIT : Mám silný odezření, že Vláďa jest Karel, neb na GB ASPraha se objevil takřka stejně formulovaný dotaz, avšak podepsaný Karlem. Je sice jistá pravděpodobnost, že Vláďa je jen Karlem nastrčená loutka, zneužívaná k bordelení AS Fóra, ale jsem spíš ochoten věřit tomu, že jde o jednu a tu samou osobu. Dnešní mládež je kurva prohnaná čeládka!
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
Sponsored content





Nevím si rady s brýlemi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nevím si rady s brýlemi   Nevím si rady s brýlemi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nevím si rady s brýlemi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Milovice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Zbraně :: Zbraně-
Přejdi na: