Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 DišputŠlacht

Goto down 
+3
Ragnar [231.GJB]
kruntas
Bludra [231.GJB]
7 posters
AutorZpráva
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

DišputŠlacht Empty
PříspěvekPředmět: DišputŠlacht   DišputŠlacht Empty3/3/2007, 19:26

"Majóóóré.... Majóóóré. Jste povýšen na Majora, Majore Majore. Dáme panáka."
"Dík. Generále. Za panáka. Ale toho majora si naserte za ucho."
"Seš major blbe."
"Já chci medovinu, Generále."
"Né, vodku."
"Fajn, když se rotnej myslivců dostane za dvacet minut do tohohle lokálu, dáme medovinu, když ne, tak tu vaší vodku."
Slovo dalo slovo, a Major Major Major vytáhl radiostanici zpod židle. Ovšem, když navázal spojení, jeho hlas se ozval z kouta, kde rotný Bludra chlastal již několikáté pivo se svými hochy...
"Vyhráls. Dvakrát medovinu!"

Akce se povedla. Ovšem jak pro koho... Strana, skládající se z mixu maskáčů vz.95, US a DPM se bohužel nezmohla na řádnou obranu, natož útok, což bylo pravěpodobně vinou nesehranosti a tím, že strana byla složena z mnoha malých týmů. Na naší straně bylo jasně víc zkušenějších hráčů a hlavně šlo o týmy ASP a GJB plus pár méně významných hráčů, kteří ovšem s ASP hrají často.

Terén byl jasně dokonalý pro snipery, takže malé úspěšnosti druhé strany nepomohlo rozšíření kratších zbraní a čínských kopií.
Barvení je kapitolou samo pro sebe, já jsem neměl větších problémů, jen bylo mnoho stížností na osobu malého Kruntoráda, který prý rád barvil a se svojí Mk1 Carbine si moc troufal.

Výsledek byl dán už skoro od začátku, když jsme úspěšně pronikli do základny a stihli napsat prvních pět urážek a pod palbou jsme se vrátili takřka beze ztrát do vlastní základny.
Několikrát se protivníkovi povedlo dostat se až k naší základně, ale nezmohli se na průnik dovnitř. To jsme zaregistrovali jen jednou, kdy do zemljanky plné chlastajících němců vtrhl Guti a polovinu nás vystřílel jedinou dávkou.
Okolo půl třetí se většina mixu sbalila a odešla na autobus, takže akce skončila velice brzy. Potom se už moc nehrálo... Někteří se odebrali do hostince U Loučků, jiní odjeli dřívějšími spoji. Já jsem s akcí relativně spokojen, dal jsem si pár fragů, schytal jednu bolestivou ránu do rtu a napsal dvě nadávky.
Své hodnocení pište sem Smile já jsem zvědavej, jak se to líbilo vám...

Nadávky napsané němci : (jedna na řádek)
Jsi hromada koňských sraček
Kam se hrneš, zelená předkožko?!
Hnusný plesnivý povidlo
Rakovinný polype na řiti lidstva
Pidot bljadskij (???)
Piča
Leck mich am arsch!
Jebači oslů
Scheisse
Kundošlápek
Karel je blbec
Karel je debil
Su spinsh vohl
Zjebaný potrat
Kokotisko
??? zasranej čůrák
Čúráku zkurvenej vymrdanej bezuchej, s čůrákem velikosti nesmírně malé i s mikroskopickým zvětšením, melej kruntoráde. (Osobně vyžádané Hanzem, napsáno Bludrou, na adresu nikoliv Generála, ale malého bratra Krůty, který silně barvil).

Nadávky napsané mixem :
<nic>


Naposledy upravil dne 12/3/2007, 03:06, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
kruntas
rotný
rotný
kruntas


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 10. 02. 06

DišputŠlacht Empty
PříspěvekPředmět: Re: DišputŠlacht   DišputŠlacht Empty3/3/2007, 23:37

Jo trochu jsem si troufal to je fakt boužel jsem měl uplně "zasranou" hlaveň od bordelu takže bylo takřka nemožné cítit zásah.Boužel jsem na to přišel až po akci a to mě celkem s**lo Sad Sad Ale akce byla celkem fajn až na ty snipery kteří čekali zakaždim kopcem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ragnar [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Ragnar [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 434
Age : 32
Bydliště : Slupka od bananu
Registration date : 24. 01. 06

DišputŠlacht Empty
PříspěvekPředmět: Re: DišputŠlacht   DišputŠlacht Empty4/3/2007, 11:45

To si barvil, protože sis posral hlaveň?
Blbější výmluvu sem v životě neslyšel...
Návrat nahoru Goto down
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

DišputŠlacht Empty
PříspěvekPředmět: Re: DišputŠlacht   DišputŠlacht Empty4/3/2007, 11:59

Barvil? Barvil jako barvil, nebo barvil jako něco jinýho? Very Happy No bojovat proti přesile se silnějšíma qérama s kindersákem za zádama kvůli kterýmu sem s Goodem několikrát zařval moc nešslo. Zkrátka byli jste lepčí.
Návrat nahoru Goto down
Svaci
rotný
rotný
Svaci


Poeet p?íspivku : 147
Age : 36
Bydliště : N3L4H0Z3V3S
Registration date : 30. 11. 06

DišputŠlacht Empty
PříspěvekPředmět: Re: DišputŠlacht   DišputŠlacht Empty4/3/2007, 13:21

Skoda ze sem tam nebyl ale protestujou mi zbrane tak cekam konecne na tu elektriku
Návrat nahoru Goto down
http://www.krasoft.ic.cz
P@vlos
nadpraporčík
nadpraporčík
P@vlos


Poeet p?íspivku : 405
Age : 34
Registration date : 13. 02. 06

DišputŠlacht Empty
PříspěvekPředmět: Re: DišputŠlacht   DišputŠlacht Empty4/3/2007, 14:54

Akce good...
jen me zamrzelo co se mi stalo s gunem a doma jsem zjistil ze mi vyskakuje moturek z motorovi klece(nevim proc)
Tak si necham trosku zmencit osicku a bude to good....
Bludro das pak na net ty nadavky?
Návrat nahoru Goto down
http://pavel241.rajce.idnes.cz/
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

DišputŠlacht Empty
PříspěvekPředmět: Re: DišputŠlacht   DišputŠlacht Empty4/3/2007, 16:25

na zacatku akce se mi na ni neco nelibilo neco ji chybelo(ale mozna to bylo zpusobeny i tim ze sem prijel vozralej)ale pak se mi zacla libit naramne musim uznat ze i kdyz nepritel byl mnohem slabsi tak nam pekne zavaroval.prispel sem 2 nadavkama a bez problemu sme se opet vraceli zpet na zakladnu temer bez jakeho koliv odporu.na to ze sme pocitali s max.10lidma kterych je na krovland akorat,misto nich prijelo snad pres 25lidi(pokud se nemylim)to bylo paradni a vsichni si pekne zahraly.proste hodnoceni by bylo 8 z10hvezdicek,takze parada a rad si to tam nekdy zopakuju
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

DišputŠlacht Empty
PříspěvekPředmět: Re: DišputŠlacht   DišputŠlacht Empty12/3/2007, 03:11

No, verdikt asi takto -
Příště to bude v lepším terénu, a hlavně musím jinak rozhodit týmy, či pozvat vybavenější či zkušenější týmy proti nám.

Ale scénář byl určitě originální a je to příjemná změna od CTFka (i když je to jen taková variace). Takže bych naplánoval další Exekutierung, a.k.a. popravování doktorů Smile

Kdo zná Counter-Strike, a tanec doktorů (střelba Glockem do hnát houstydžů), určitě se dostaví, že?
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
Sponsored content





DišputŠlacht Empty
PříspěvekPředmět: Re: DišputŠlacht   DišputŠlacht Empty

Návrat nahoru Goto down
 
DišputŠlacht
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Pokec :: Zážitky z akcí...-
Přejdi na: