Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra

Goto down 
+3
kruntas
Fuk
Bludra [231.GJB]
7 posters
AutorZpráva
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty
PříspěvekPředmět: Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra   Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty30/3/2007, 01:46

Serete mě, třetino uživatelstva fóra, kteréž píšíc jazykem mladé a dynamické generace, žel nejste schopno se vymáčknouti srozumitelně.

Pochopím, když Marek Fíla, teprva třináctiletý či co jsem to dopočítal, se nedokáže srozumitelně vyjádřit. Má na to právo a stejně opoždění mu snad rozumí. Ale Krůta, Pavlos, Kruntipéro a další... Proboha!!! Víte, co je to základka??? Byli jste tam vůbec? Aspoň jednou? Svači, ač dělá chyby, píše aspoň syntakticky vcelku rozumně a dá se vyčíst, co myslí, ale Krůtovy příspěvky musím často dlouho dekódovat, než zjistím, o co jde... Není to nadávka, je to jen zoufalý apel na soudnost jistých osob. Děkuju.
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
Fuk
rotný
rotný



Poeet p?íspivku : 117
Registration date : 18. 05. 06

Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra   Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty30/3/2007, 13:49

Bludro, ne každý chodí na víceleté gymnázium... Podle svých zkušeností z mé nynější třídy se dá říct, že to tu ještě není tak strašné.
Návrat nahoru Goto down
kruntas
rotný
rotný
kruntas


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 10. 02. 06

Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra   Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty30/3/2007, 15:22

Já to beru na vědomí a pokusím se můj pravopis trochu doladit...
Návrat nahoru Goto down
Jaroslav Hadraba
četař
četař
Jaroslav Hadraba


Poeet p?íspivku : 98
Age : 32
Registration date : 06. 01. 07

Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra   Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty30/3/2007, 16:46

Bludra [231.GJB] napsal:
Serete mě, třetino uživatelstva fóra, kteréž píšíc jazykem mladé a dynamické generace, žel nejste schopno se vymáčknouti srozumitelně.

Pochopím, když Marek Fíla, teprva třináctiletý či co jsem to dopočítal, se nedokáže srozumitelně vyjádřit. Má na to právo a stejně opoždění mu snad rozumí. Ale Krůta, Pavlos, Kruntipéro a další... Proboha!!! Víte, co je to základka??? Byli jste tam vůbec? Aspoň jednou? Svači, ač dělá chyby, píše aspoň syntakticky vcelku rozumně a dá se vyčíst, co myslí, ale Krůtovy příspěvky musím často dlouho dekódovat, než zjistím, o co jde... Není to nadávka, je to jen zoufalý apel na soudnost jistých osob. Děkuju.

Omlouvat 13-ti letýho kluka, že neumí psát kvůli věku??? lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.601skss.estranky.cz
SnouMan
Gold Member
Gold Member
SnouMan


Poeet p?íspivku : 340
Registration date : 02. 01. 06

Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra   Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty30/3/2007, 17:25

Jo, myslim si že to je v člověku Very Happy
Kdyby se každej trochu zamyslel, nebo aspon přečetl to co napsal, před tím než zmáčkně tlačítko "send" tak to tady hnedka bude vypadat líp Smile


kruntipero napsal:
Metal Forever......(Black,Heavy,Deat Metal) děkuji za pochopení.
PS.: Já ti stylem žiju
BTW: kruntíku co znamená pls ta poslední věta tvýho podpisu? Ty žiješ mým stylem? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.asov.wz.cz
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra   Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty30/3/2007, 18:31

kruntipero napsal:
Metal Forever......(Black,Heavy,Deat Metal) děkuji za pochopení.
PS.: Já ti stylem žiju
BTW: kruntíku co znamená pls ta poslední věta tvýho podpisu? Ty žiješ mým stylem? Very Happy[/quote]

kruntipero tim chtel rict ze se vopici v mejch zalibach,tzn,ze zije stylem metalu.
to bludra:sory ze nepisu jak pan Pilipiuk(doufam ze si to pamatuju spravne)
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra   Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty1/4/2007, 10:08

SnouMan napsal:
Jo, myslim si že to je v člověku Very Happy
Kdyby se každej trochu zamyslel, nebo aspon přečetl to co napsal, před tím než zmáčkně tlačítko "send" tak to tady hnedka bude vypadat líp Smile

Přesně tohle jsem myslel. Nemusí to vypadat jak z knížky, ale proboha, aspoň si to někteří z vás přečtěte než tam ten výtvor fouknete... Co se ýček týče, je to marný, i muj bratr s tím měl docela problémy (což sice nechápu, ale budiž), diakritiku promíjím, protože jsem tak sám psal, ale hlavně slovosled a mezery. Prosím...

Jaroslav Hadraba napsal:


Omlouvat 13-ti letýho kluka, že neumí psát kvůli věku??? lol!

Je malej a blbej a to ho už asi neodnaučím Sad
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra   Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty2/4/2007, 17:57

Souhlasím. Nejmenovaní píší bez velkejch písmen, háček a čárků pořád.
Čte se to opravdu blbě.
háčků ne Rolling Eyes
DPC to řikáme furt čtěte si to po sobě!

CO? KDO TO PSAL? JAK TO MYSLEL? SNOUMAN?
Napsal si "háček a čárků" místo "háčků a čárek" ***Ragnar***


Naposledy upravil dne 4/4/2007, 15:09, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Fuk
rotný
rotný



Poeet p?íspivku : 117
Registration date : 18. 05. 06

Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra   Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty3/4/2007, 22:55

Menší osobní poznámka k tomutu.. Sám tropím spoustu chyb a to i přesto, že před odesláním skutečně vše několikrát znova přečtu, ideálně s odstupem dne. Háčky a čárky mi nevadí, prakticky nemůže dojít k situaci, kdy by člověk nepoznal autorovy myšlenky z celé věty, takže záměna s jiným slovem je téměř nemožná. Vtip je ale asi v tom, že psaní s háčky strašlivě zpomaluje, alespoň mne. Trávím takhle nad každým textem mnohem více času než dříve a někdo ten čas narozdíl ode mne třeba nemá, takže tuhle vadu v psaní bych neřešil. Zajímavé jsou jistě chyby typu chybějící slova nebo í více slov, to je skutečně důvod si to po sobě s odstupem času přečíst, protože někdy (vždy, pokud v sobě nemá zabudovanou funkci "všemi deseti") myšlení předbíhá psaní a u někoho až o celé věty.Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra   Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pravopis a z něj vyplývající srozumitelnost fóra
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Pokec :: pokec-
Přejdi na: