Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Exekutierung II

Goto down 
+6
Jaroslav Hadraba
Taca
kruta[231.GJB]
Fuk
Raven-Sam
Bludra [231.GJB]
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ragnar [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Ragnar [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 434
Age : 32
Bydliště : Slupka od bananu
Registration date : 24. 01. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty16/4/2007, 20:22

Heh, seš proti Kinderákům a sám je máš v týmu......(no comment)
Návrat nahoru Goto down
P@vlos
nadpraporčík
nadpraporčík
P@vlos


Poeet p?íspivku : 405
Age : 34
Registration date : 13. 02. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty16/4/2007, 20:24

Ragnar [231.GJB] napsal:
Heh, seš proti Kinderákům a sám je máš v týmu......(no comment)
už ne.
Návrat nahoru Goto down
http://pavel241.rajce.idnes.cz/
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty16/4/2007, 20:46

Ragnar [231.GJB] napsal:
Heh, seš proti Kinderákům a sám je máš v týmu......(no comment)
Myslíš mě , Blechyho a Kruntipéra? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ragnar [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Ragnar [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 434
Age : 32
Bydliště : Slupka od bananu
Registration date : 24. 01. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty16/4/2007, 20:54

Z těch tří Kruntipéra. Píše jak prase, hraje jak prase, vypadá tak...
Nezlobte se na mě, ale běhat v kancelářích s dlouhym tacticalem je dost prasácký. Hanz by moh co vyprávět...
Návrat nahoru Goto down
Fuk
rotný
rotný



Poeet p?íspivku : 117
Registration date : 18. 05. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty16/4/2007, 23:25

Hele Hadrabo, tak si přebereme, co ti na nich vadí. První argument, jsou na akci kde je ASP, SOS a oni si dovolí tam přijet! Hrůza! A jak myslíš, že jsme prvně viděli lidi jako ASP my? Další argument, měli mikiny. To je lež, prohlídni si fotky a ukaž mi někoho z nich s mikinou. Stejně tak bys mohl řvát na Ratteho, že došel v saku. Argument číslo tři, nepřiznávaj. U ničeho takového jsem nebyl a ty si myslíš, že jen proto, že je někomu 15+, tak je nutně čestnější? S takovými názory jsi jako oni, ne horší, protože oni taky neběhaj po forech a nenadávaj na "dospěláky", neřvou, že Hagennovi je 40 a co si to dovoluje jezdit na větší akce. Ragnare dík, ale mne opravdu nemusíš bránit, nějak to zvládnu. A nejkomičtější je skutečně to, že jsi s kruntiperem v týmu. Ten je ok, toho znáš. Takže vlastně jedinej problém je, že ty kluky neznáš a to asi nikdy s tímhle přístupem nebudeš.


Naposledy upravil dne 17/4/2007, 00:01, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty16/4/2007, 23:36

Nebyl to až tak děsivý OT, spíše jde o *hate* reakci vojína Hadraby, který by zasloužil tři dni ostré vazby a tejden úklidu na hajzlíkách. Protože ti nepodává kvér, nemusíš hned nadávat na nejexponovanější cíle... Já jsem si očesal pístový kolo a nemám potřebu nikoho urážet.

Nikdo proti nim nic neměl. Ani já. Byl bych zamknul topic, kdybych si toho všiml dřív.
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
Fuk
rotný
rotný



Poeet p?íspivku : 117
Registration date : 18. 05. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty16/4/2007, 23:48

Hmm promiň Bludro, je fakt, že to poslední jsem psát neměl. To je argument jak ty od Hadraby. Řekl bych, že jsem vyvrátil všechny tvé argumenty o jejich "závadnosti" na akcích, takže pokud nepřijdeš s dalším, tak je snad můžem tolerovat ne? Já chci, aby měli brejle, které vydrží dávku z nejsilnější zbraně na akci z metru a samozřejmě chci, aby přiznávali, ale to taky není problém jen těch mladších, ačkoli uznávám, že u těch se asi projevuje poněkud silněji.
Návrat nahoru Goto down
Jaroslav Hadraba
četař
četař
Jaroslav Hadraba


Poeet p?íspivku : 98
Age : 32
Registration date : 06. 01. 07

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty17/4/2007, 15:05

Bludra [231.GJB] napsal:
Nebyl to až tak děsivý OT, spíše jde o *hate* reakci vojína Hadraby, který by zasloužil tři dni ostré vazby a tejden úklidu na hajzlíkách. Protože ti nepodává kvér, nemusíš hned nadávat na nejexponovanější cíle... Já jsem si očesal pístový kolo a nemám potřebu nikoho urážet.

Nikdo proti nim nic neměl. Ani já. Byl bych zamknul topic, kdybych si toho všiml dřív.

Ale to kvůli kvéru neni, zas takovej nejsem... Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.601skss.estranky.cz
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty17/4/2007, 17:09

to Hadraba:Jestli ti ten zasobak zloby,tak odpiluj pilnickem kousek ty zarazky co ty kule drzi a melo by to bejt ok..
Jezis uz ty kindersaky nereste kazdej je nakej a kazdej nak zacinal,nema cenu se nad tim rozcilovat nebo se hadat,takovihle hraci vdycky byly u vsech sportu a vzdycky budou.kdyz mi nakej kindersak neprizna tak si to zapamatuju a priste mu dam delsi davku na hlavu z mensi vzdalenosti,pro priste si to treba uz zapamatuje...kdy budou naky fotky??pokud se fotilo..
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
kruntas
rotný
rotný
kruntas


Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 10. 02. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty17/4/2007, 20:13

to Ragnar : Jelikož už MKčko nemam nebudu nic komentovat a nic řešit každej je jakej.Jo a stim psanim snažim se aby se to dalo aspoň přečíst nebudu přece psát jak ze slovníku :-P
Návrat nahoru Goto down
Raven-Sam
svobodník
svobodník
Raven-Sam


Poeet p?íspivku : 55
Age : 31
Registration date : 19. 03. 07

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty17/4/2007, 20:38

hele nevite kde sou fotky???
Návrat nahoru Goto down
Hambatej (231.GJB)
rotmistr
rotmistr
Hambatej (231.GJB)


Poeet p?íspivku : 196
Age : 33
Registration date : 14. 09. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty17/4/2007, 20:52

solidní akcička děkuju Bludrovi jako organizátorovi akce.jen mě nasral Ragnar že mi rozbyl kvér,ale Ragnare ty časy zmizí a já ti to vrátim Twisted Evil

Ne!!! Nikdy!!! Nedám ti do ruky ani klacek!!! (Ragnar)
Návrat nahoru Goto down
Hambatej (231.GJB)
rotmistr
rotmistr
Hambatej (231.GJB)


Poeet p?íspivku : 196
Age : 33
Registration date : 14. 09. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty19/4/2007, 21:31

Ragnare nemám ti to za zazlí stejně by se mi to potom rozbylo na další akci co tuknem nějákym mňam pitim a oki! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hambatej (231.GJB)
rotmistr
rotmistr
Hambatej (231.GJB)


Poeet p?íspivku : 196
Age : 33
Registration date : 14. 09. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty20/4/2007, 18:57

Důležité upozornění pro hráče softu.Žádám všechny hráče co chodí hrát na vodolku do kravína.Prosim vás nechoďte po poli!!Byla na nás podána stížnost najiteli pozemků.Rozhoduje se o uzavžení kravína všem hráčum.Řešim to na místní policii snad to nějak domluvím.
Návrat nahoru Goto down
Jaroslav Hadraba
četař
četař
Jaroslav Hadraba


Poeet p?íspivku : 98
Age : 32
Registration date : 06. 01. 07

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty20/4/2007, 20:55

To by neměl bejt žádnej problém jít po cestě ne? Po poli všichni chodí, protože je to kratší, ale zas takovej problém jít po cestě neni ne?
Návrat nahoru Goto down
http://www.601skss.estranky.cz
Fuk
rotný
rotný



Poeet p?íspivku : 117
Registration date : 18. 05. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty20/4/2007, 23:01

Hmm možná to nebylo mířeno na lidi, co tam přicházeli z vodolky, ale na nás, když jsme poslední hodinu chodili do baráků zadem za naším mrtvolištěm a pak přes pole.
Návrat nahoru Goto down
Hambatej (231.GJB)
rotmistr
rotmistr
Hambatej (231.GJB)


Poeet p?íspivku : 196
Age : 33
Registration date : 14. 09. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty21/4/2007, 20:30

No dělej te jak myslíte ale já to už ukecávat na policii nebudu a proto na vás APELUJU ještě jednou se to bude opakovat tak kravín bude definityvně uzavřen!!!!!!!!!!!!!!!!!neni to prdel!

už jednou tu byl podobný problém a já tu kůli vám nebuju nikomu lést do prdele!
Návrat nahoru Goto down
Taca
poručík
poručík



Poeet p?íspivku : 572
Age : 39
Registration date : 19. 05. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty21/4/2007, 20:55

Fakt? Tak to byzme si měli dát bacha. je pravda že po cestě to je dleší ale neni to přeci problém ne?
Návrat nahoru Goto down
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 36
Registration date : 20. 01. 06

Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty23/4/2007, 15:10

nejlep si duvd proc chodit po silnici je ten ze si na poli zaserete boty a pak je musite mnohem dele a pracneji cistit Shocked Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Sponsored content





Exekutierung II - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Exekutierung II   Exekutierung II - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Exekutierung II
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 4.11.06 - Die Exekutierung [Odolena Voda]
» Exekutierung 14.4.07 - Odolena Voda

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Pokec :: Zážitky z akcí...-
Přejdi na: