Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Army shopy a airsoftové prodejny, názory, (ne)doporučení

Goto down 
AutorZpráva
Fuk
rotný
rotný



Poeet p?íspivku : 117
Registration date : 18. 05. 06

Army shopy a airsoftové prodejny, názory, (ne)doporučení Empty
PříspěvekPředmět: Army shopy a airsoftové prodejny, názory, (ne)doporučení   Army shopy a airsoftové prodejny, názory, (ne)doporučení Empty15/4/2007, 23:27

Rád bych založil nějakou místnost pro Vaše poznámky, připomínky a doporučení k různým prodejnám airsoftového vybavení a army shopů. Pište sem ovšem pouze Vaše osobní zkušenosti a ne věci typu: "Slyšel jsem, že ..." Pokud budete mít i nějaké negativní zkušenosti, prosím podělte se s nimi s ostatními, aby byli lidé informováni o "nebezpečných" prodejnách.

Mé zkušenosti jsou vcelku omezené, ale mám řekl bych více negativních, než je zdrávo.

Před dlouhou dobou, snad koncem roku 2005 jsem si spolu s několika dalšími objednával z www.army-shop.cz základní věci jako maskáče, čutory, nosné systémy, čepice, já osobně helmu, atd. Objednávka došla, ale chyběly v ní dvě malé polní BW(1ks = 200,-) a helma NATO(900,-). Krabice byly přelepeny originální páskou www.army-shop.cz s jejich kontaktem. Následovalo několik mailů, možná je ještě někde mám, ve kterých mi bylo sděleno, že objednávku odeslali celou a že byla zřejmě vykradena někde na poště, ať si to tam vyreklamuji, že mi poskytnou všechny potřebné dokumenty. Vykradeno na poště a následně přelepeno originální páskou prodejce? Nevím, udělejte si o tom obrázek sami, mohu sem případně hodit mail, co jsem jim psal a jejich odpověď.

Z dalších army shopů mám zkušenosti jen s www.militaryrange.com , s nimiž nemám problémy, objednávka došla celá, bez problému. Obchod bych určitě doporučil, myslím, že tam mají dost věcí, které by jste jinde hledali marně. Sám jsem krom tohoto našel jen jeden obchod, kde by prodávali sumky pro MP5 v mask. vzoru flecktarn a zde byli ještě o několik stovek levnější.

Co se týká prodejen airsoftového vybavení, tak s www.airsoftguns.cz nemám žádné problémy. Když jsem si objednal věc, kterou neměli momentálně na skladě, informovali mne o tom a nabídli mi nahradit tuto věc podobným zbožím nebo tuto část objednávky zrušit. Také se mi líbí jejich odpovědi na otázky k různému zboží, které nabízejí. Samozřejmě si řeknete, že se k zákazníkům musí chovat co nejlépe, ale když po dvacáté odpovídají na dotaz, jestli se daná zbraň rozsype po instalaci pružiny 120, tak se ještě drží a maximálně odkáží daného tazatele na pročtení celého fora.

Poslední zkušenost mám s prodejnou www.morriscz.cz a to opět celkem negativní. Před Vánocemi, přesně 17.12.2006 ve večerních hodinách jsem si z prodejny objednával APS - 2 Type 96, kroužky na optiku a optiku Guarder. Druhý den mi provozovatel prodejny volal, aby mne informoval, že v současnosti nemají zbraň na skladě, že bude skladem "koncem ledna, začátkem února" a jestli si přeji objednávku zrušit, poslat jen optiku a kroužky nebo budu trpělivý. Rozhodl jsem se počkat s tím, že optiku mi pošlou až spolu se zbraní. Skončil prosinec, leden, únor. V březnu už mi došla trpělivost a napsal jsem mail, jak to vypadá s mou objednávkou. Bylo mi sděleno, že do dvou týdnů budou mít zbraň na skladě, jestli počkám. To bylo v nějaké úterý nebo středu, protože ve čtvrtek kolem osmé ranní mi došel další mail, že zbraň mají, odeslali ji a druhý den ji budu mít doma. Optiku prý nemají a jestli mi ji mají poslat hned jak ji budou mít. (Nějak jsem čekal, že když mají objednávku na něco, tak danou věc rezervují a neprodají první osobě, která přijde.) Dostali kladnou odpověď. Druhý den zbraň skutečně přišla, upřímně jsem očekával nějaké cihly nebo něco podobného, zvláště když mi napsali, že zbraň budou mít za dva týdny a o den nebo dva později mne informují o vyexpedování zbraně. O optice jsem dodnes nebyl znovu informován, přestože jim na internetových stránkách celou dobu svítí u optiky Guarder poznámka "Na skladě".

Toť mé prozatimní zkušenosti s obchody, osobně bych Vás varoval před nákupem z www.army-shop.cz. Co se týká morrise, osobně bych doporučil stornovat objednávku hned jak oznámí, že danou věc nemají skladem a budou ji mít toho a toho dne.
Návrat nahoru Goto down
 
Army shopy a airsoftové prodejny, názory, (ne)doporučení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Classic Army
» Classic Army
» Army Camp

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Pokec :: pokec-
Přejdi na: