Airsoft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft

Střední čechy- Kralupy nad Vltavou a okolí
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 fallout-zasvedceni vedi

Goto down 
+2
Ragnar [231.GJB]
kruta[231.GJB]
6 posters
AutorZpráva
kruta[231.GJB]
nadporučík
nadporučík
kruta[231.GJB]


Poeet p?íspivku : 616
Age : 35
Registration date : 20. 01. 06

fallout-zasvedceni vedi Empty
PříspěvekPředmět: fallout-zasvedceni vedi   fallout-zasvedceni vedi Empty7/10/2008, 19:34

tak co holky jak vyrazime aro neni a myslim ze nas bude dost vyjedem 2karama???
Návrat nahoru Goto down
http://www.krutasoft.ic.cz
Ragnar [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Ragnar [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 434
Age : 32
Bydliště : Slupka od bananu
Registration date : 24. 01. 06

fallout-zasvedceni vedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: fallout-zasvedceni vedi   fallout-zasvedceni vedi Empty7/10/2008, 22:49

Bludra má auto v servisu a je malá možnost, že do soboty nebude. Nevím, jak přesně to má, to sem se ho ještě neptal, ale pevně doufám, že bude v provozu...

Pokud by tomu tak nebylo, pak se mamka nabídla, že nás tam klidně doveze a potom zas pro nás přijede, takže za Bludrovo fáro by náhrada byla..

Jestli dobře počítám, tak nás bude dohromady 7? Takže minimálně 2 auta a neni problém.
Návrat nahoru Goto down
Hambatej (231.GJB)
rotmistr
rotmistr
Hambatej (231.GJB)


Poeet p?íspivku : 196
Age : 33
Registration date : 14. 09. 06

fallout-zasvedceni vedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: fallout-zasvedceni vedi   fallout-zasvedceni vedi Empty8/10/2008, 22:53

je v plánu nějáké nouzové řešení dopravy?
Návrat nahoru Goto down
Fuk
rotný
rotný



Poeet p?íspivku : 117
Registration date : 18. 05. 06

fallout-zasvedceni vedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: fallout-zasvedceni vedi   fallout-zasvedceni vedi Empty9/10/2008, 15:53

Mne můžete z počtů vynechat - nejedu. Nejsem si jist, jestli jsem vám to už říkal nebo ne, tak to sem radši píšu.
Návrat nahoru Goto down
Bludra [231.GJB]
Gold Member
Gold Member
Bludra [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 659
Bydliště : Purificum Nefastus
Registration date : 02. 01. 06

fallout-zasvedceni vedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: fallout-zasvedceni vedi   fallout-zasvedceni vedi Empty9/10/2008, 17:48

Auto ještě v servisu nebylo, prostě doleju olej a pojedeme... Počítám s tím, jinak bych vzal pár lidí v kralupech a pak se stavil třeba pro Ragnara v kozáči... Napište mi, kdo se mnou chce jet.
Návrat nahoru Goto down
http://gebirgsjaeger.ic.cz
Lenis [231.GJB]

Lenis [231.GJB]


Poeet p?íspivku : 3
Bydliště : Kpy
Registration date : 06. 09. 08

fallout-zasvedceni vedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: fallout-zasvedceni vedi   fallout-zasvedceni vedi Empty9/10/2008, 21:03

já se hlasím ....zbroj mám u ragnara a cestou si budu muset ještě něco dodělat na helmě...takže pojedu s tebou...bduu krásná :-D ......tak v sobotu čus
Návrat nahoru Goto down
Hambatej (231.GJB)
rotmistr
rotmistr
Hambatej (231.GJB)


Poeet p?íspivku : 196
Age : 33
Registration date : 14. 09. 06

fallout-zasvedceni vedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: fallout-zasvedceni vedi   fallout-zasvedceni vedi Empty9/10/2008, 21:35

no a nezapomente na Hambyho jo nevím jestli pojedu ve zbroji abysme se do auta vůbec narvali což asi pochybuju já 1místo Lenis 2místa Ragnar 3 místy dave 4..krůta 5.. Lucka6... a šofer Bludra7...no plus kvéry a výstroj Evil or Very Mad to vidím bledě
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





fallout-zasvedceni vedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: fallout-zasvedceni vedi   fallout-zasvedceni vedi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
fallout-zasvedceni vedi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft :: Dalsi akce-
Přejdi na: